Türkçe | English
 

İNTENET; 1993 yılında kurulmuş, Network Sistemleri, Telekom Altyapıları, Geniş Alan Ağları, TEİAŞ  Haberleşme Altyapıları konularında müşterilerine proje yapan Sistem Entegratörü  Telekomünikasyon firmasıdır. 

Yapmış olduğu projelerle sektörde hep ilkler arasına girmiştir.  

 • 1996 yılında Türk Telekoma  TDM sitemlerinin  kurulmasında öncülük etmiş ve sektörde ilkler arasında yer almıştır. T.İş Bankası  175 tane şubesinin online olarak çalışması için TDM sistem kurulumu, Halkbank 350 adet şubenin online sisteme geçişi için TDM sistemi kurulumu, HSBC Bank ın 270 adet şubesinin online sisteme geçişi için TDM sisteminin kurulumu, Maliye Bakanlığı VEDOP projesi kapsamında 192 adet vergi dairesinin online sisteme geçişi için altyapısının kurulması, Şekerbank ın şubeleri arasında online sistemin kurulması ve devreye alma işlemini vb birçok irili ufaklı projeyi alıp başarılı bir şekilde  yapmıştır. Özellikle bankacılık sektöründe %60'lık bir referans payı vardır.

 • Amerika nın en büyük Telekom Operatörü olan AT&T Global in Türkiye deki tek çözüm ortağı.

 • DSL sitemlerinde dünya lideri ADC Networks firmasının Türkiye deki en başarılı uygulayıcısı…

 • TEİAŞ ta 200 Baud haberleşmede kullanılan Siemens modeme  tek alternatif DCE marka FSK  modemin tek yetkili dağıtıcısı.

 • DSL teknolojileri konusunda dünya lideri İsviçre markası FlexDSL ürünlerinin tek yetkili dağıtıcısı…

 • SDH-PDH ve Transmisyon ürünleri pazarında Raisecom ürünlerinin Türkiye distribütörü

 • Firmamız son yıllarda enerji sektöründeki gelişmeler müteakip yapılanmasını sağlayıp, Hidro Elektrik Santrali(HES, Rüzgar Enerji Santrali(RES) , Termik Santraller(TES) in Teiaş ile arasındaki haberleşme konusunda birçok başarılı projeye adını yazdırmıştır.                                                                                                   

 • 154-380 KV ile TEİAŞ a bağlı santrallerin Teiaş ın belirlemiş olduğu kriterler doğrultusunda kendi markalarını oluşturmuş, SDH-PDH ve Multiplexer lar konusunda distribütörlükler almış ve bunları başarılı bir şekilde projelerinde kullanmıştır.Tüm ürünlerini stoktan teslim olarak veren firmamız yapmış olduğu tüm projelerde ürün garantisini 24 saat içinde destek prensibiyle pazara sunmaktadır.Bünyesinde geniş bir teknik ekip bulunduran firmamız sürekli yenilikleri takip edip  müşterileriyle paylaşan ve de sürekli projelerini geliştiren bir yapıya sahiptir.

 • Telekomünikasyon-Transmisyon konusunda Vodafone, Turknet, T-Systems, AT&T Global ve IBM gibi birçok firmaya ürün ve hizmet tedarik etmektedir.

En yakın projenizde çalışmak dileğiyle….

 • Vizyonumuz
  . Türkiye de ve bu coğrafyada Telekomünikasyon ve Bilişim Teknolojilerinde yeni teknolojileri takip ve tatbik eden öncü ve aranan bir firma olmak.

 • Misyonumuz
  . Telekomünikasyon sektöründe edinmiş olduğumuz know-how ı diğer sektörlere taşımak ve lider firma olmak 
  . Her zaman müşterilerinin yanında yer alarak en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı sürdürmek
  . Müşterileriyle beraber sürekli büyüyen bir ivmeyi devam ettirmek.