Türkçe | English

TEİAŞ Keban Yük Tevzi Merkezi Taşınması-Eylül 2012

TEİAŞ  Keban Yük Tevzi Merkezi nin Keban dan Hankendiye taşınması işinde İNTENET'i tercih etti.
Firmamız Keban da kurulu olan Siemens in Scada sistemi, Serverları, UPS sistemi, Uydu sistemi taşınmasını başarılı bir şekilde yapıp kısa sürede devreye almıştır.Proje kapsamında   İzmir YTM-Gölbaşı, Hankendi YTM-Gölbaşı, Varsak YTM-Gölbaşı linkleri de mevcut Cisco Routerlar üzerine E1 kartları takılarak 64 Kbps hızdan 2 MB e çıkarılmıştır.

 

Alkumru Hidro Elektrik Santrali Haberleşme Altyapısı-2010

Limak Holding bünyesinde kurulan Alkumru Hidro Elektrik Santralinin haberleşme altyapısı konusunda tercihi İNTENET olmuştur.
Proje kapsamında santralin OPGW hatları, SDH-Multiplexer sitemleri, PAX sistemi, TEİAŞ a olan kiralık hat ve haberleşme sistemi kısmsürede başarılı bir şekilde yapılıp devreye alınmıştır.Sistemin kesintisiz bir şekilde çalışması için de internet üzerinden tarafımıza erişim verilip arızalara anında müdahale edilmetedir.Bu projede gösterilen başarılı bir grafiğin neticesinde Limak Enerji ile  yeni işlerde de beraber çalışma kararı alınmıştır.

 

Boyabat Hidro Elektrik Santrali TEİAŞ Haberleşme Altyapısı-2012

Türkiye de santral yapımı konusunda uzun yıllar çalışmalar yapan lider firma Andritz in Boyabat Hidro Elektrik Santrali nin haberleşme altyapısı konusunda çözüm ortağı İNTENET olmuştur.
Andritz Hydro nun yükümlülüğünde olan  Sİnop un Boyabat ilçesinde kurulmakta olan Boyabat HES in tüm haberleşme sistemi(Teiaş haberleşme sistemi, santralin telefon altyapısı, Anons sistemi) konusunda intelnet ile el sıkışmıştır.Proje kapsamında Boyabat HES- Kuruşunlu TM OPGW sistemi, Boyabat HES-Altınkaya TM OPGW  sistemi, Boyabat HES PowerPlant-Switch Yard arası haberleşme sistemi, Samsun YTM ile kiralık hat üzerinden haberleşme, Santralin Anons sistemi(Bosch marka anons sistemi) tarafımızdan yapılmış olup kısa sürede devreye alınmıştır.%100 müşteri menmuniyeti odaklı çalışan firmamız işin bitiminde Andritz Hydro nun menmuniyetiyle sonuçlnadığı için mevcut 2 projesinde de berbaer çalışma kararı almıştır.

 

Tatar & Pembelik Hidro Elektrik Santralleri - 2013

Andritz le yapılan Boyabat HES projesiyle birlikte başarılı bir performansın arkasında Tatar ve Pembelik HES projelerinde de Andritz Hydro nun tercihi İNTENET olmuştur.
Projeler Şubat 2013 te başlayıp kısa sürede tamamlanacaktır.Proje Tatar ve Pembelik santrallerinin TEİAŞ ile olan haberleşme altyapısını kapsamaktadır

 

Poyraz Rüzgar Enerji Santrali – Ağustos 2012

Polat Enerji nin yatırımı olan Poyraz RES projesinde TEİAŞ Haberleşma altyapısı konusunda ALSTOM'un tercihi İNTENET oldu.
Proje kapsamında Poyraz RES in komşu istasyon Balıkesir TM ile OPGW haberleşmesi, İzmir YTM ile de kiralık hat ve PAX haberleşmesi yapılmıştır. Projede SDH-Multiplexer ürünleri olarak Raisecom ürünleri kullanılmış olup, Santral olarak ise KAREL PAX kullanılmıştır.


Kozbeyli Rüzgar Enerji SantraliEkim 2012

Polat Enerji nin yatırımı olan Kozbeyli  RES projesinde TEİAŞ Haberleşma altyapısı konusunda ALSTOM'un tercihi İNTENET oldu.
Proje kapsamında Kozbeyli  RES in komşu istasyon Foça TM ile OPGW haberleşmesi, İzmir YTM ile de kiralık hat ve PAX haberleşmesi yapılmıştır.Projede SDH-Multiplexer ürünleri olarak Raisecom ürünleri kullanılmış olup, Santral olarak ise KAREL PAX kullanılmıştır.


 
 
İletişim Teknik Destek E-mail gönder