Türkçe | English
 

 

Avantajları

Cisco yönlendiricileri uygulama ve iletişim sistemlerinin sunumunu en iyi duruma getirmeye yardımcı olan bir platform sağlamaya ek olarak şunları yapar:


  • En düşük toplam sahip olma maliyeti ve en yüksek yatırım geri dönüşünü sunar. Cisco Integrated Services Routers Generation 2 (ISR G2) işletme maliyetlerini yılda yüzde 50 - 75 arası düşürür

  • Araçları, bilgileri ve kablolu altyapı kaynaklarını kullanmak için kablosuz LAN çözümlerine yönelik yapı sağlayın

  • Performans, ölçeklendirme, kullanılabilirlik ve güvenilirlik sağlamak için şubelerde çok servisli çözümleri destekleyin

  • Yapılandırma esnekliği için sektör lideri servislerin yoğunluğuna, bant genişliğine, kullanılabilirliğine ve performans seçeneklerine sahip olun


Teknolojisi

Ağ yönlendiricisi, birbirinden farklı ağlar arasındaki bağlantıya ayrılmış bir cihazdan yönlendirmenin ötesinde çeşitli işlevler yerine getirebilen bir entegre servis cihazına hızla dönüştürülür. Giderek daha çok Cisco müşterisi ses, video, veri ve Internet erişimi, kablosuz bağlantı ve diğer uygulamaların sağlandığı gelişmiş ağ yönlendiricileri olan entegre servis yönlendiricilerinin dağıtımını yapmaktadır.

Entegre Servis Yönlendiricisinin Teknolojik Avantajları

Büyüyen şirketler, özellikle de yeni ofisler açanlar Cisco'nun üst düzeyde güvenli, esnek ve geleceğin teknolojileriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış entegre ağ yönlendirici çözümlerinin avantajlarından yararlanabilir.

  • Tek Cihaz, Birçok İşlev: Birçok servisi tek bir kutuda bir araya getirin. Cisco ISR G2 tek bir cihazda güvenlik, kablosuz bağlantı, video, tümleşik iletişim, WAN optimizasyonu ve özelleştirilebilir sanal servislerden oluşan en geniş servis kapsamını sunar.

  • WAN Performansı: Yeni nesil WAN ve ağ servisi gereksinimlerini karşılayın. Cisco Integrated Services Routers Generation 2 (ISR G2), servislerde 350 Mb/sn'ye varan bir WAN performansı sağlar.

  • Video: Video akışı, dijital sinyalleme, görüntülü gözetim ve T1/E1 bağlantılarıyla TelePresence özelliği gibi işletme sınıfı video uygulamalarını desteklemek için Cisco ISR G2 platformlarının yerleşik dijital sinyal işlemcilerini (DSP) kullanın.

  • Servis Sanallaştırma: Talep üzerine özelleştirilebilir servislerin dağıtımı için yenilikçi Cisco Services Ready Engine (SRE)kullanarak talep üzerine servis teslimini destekleyin.

  • Basitleştirilmiş Yönetim: Cisco ISR G2'de tek bir evrensel Cisco IOS yazılım görüntüsüyle ağınızı merkezi bir konumdan yönetin ve sorun giderme işlemlerini basitleştirin.

Ağ servisleri yönlendiricide yerleşik olarak bulunur veya kolayca eklenebilir. Şirketlerin tek tek her işlev için ayrı ürünler satın almak yerine tek bir gelişmiş cihaz kurmaları yeterli olur.

Entegre servis yönlendiricilerinin sermaye ve işletme giderlerinin azaltılmasından üretkenliğin artırılmasına kadar tüm avantajları, her büyüklükteki şirket için geçerlidir. İki ofisi olan küçük bir şirket de, yüzlerce şube ofisi olan bir şirket kadar yararlanabilir.


 
 

İletişim