Türkçe | English
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Atrie

1990 lı  yıllarda  data-modem  cihazları üretmek üzere kuruluş ve de bu konuda profesyonelleşmiş bir firmadır.Bunu ilerleyen yıllarda daha da geliştirerek PCM ekipmanları, çeviriciler, optic sonlandırıcı ürünler üreterek firmanın ürün yelpazesini genişletmiştir.

ATRIE markasının  satışını-dağıtımını yaptığımız ürünleri aşağıdaki gibidir:

Wirespan 600

G.703 arayüzünü V.35 arayüze dönüştürmek için kullanılır.Ürün Nx64 (N=1…32) hızlarını destekler .Üzerindeki LCD ve tuşlar yardımıyla ayarları veya test fonksiyonları yapılır.Daha detaylı bilgi için  ürünün PDF ini tıklayın

Wirespan 621

G.703 arayüzünü Ethernet e dönüştürmek üzere kullanılır. Ürün Nx64 (N=1…32) hızlarını destekler .Üzerindeki LCD ve tuşlar yardımıyla ayarları veya test fonksiyonları yapılır.Özellikle SDH networklerinde uçtan uca alınmış olan E1 datasını direk Ethernet e çevirir.Daha  detaylı bilgi için ürünün PDF ini tıklayınız.

Optospan 2

Fiber Optik hattı G.703  arayüze çeviren üründür.Uçtan uca alınmış fiber üzerinden E1 almak için kullanılır.Single-Mode fiber kablo üzerinden yaklaşık 60 km mesafeyi destekler.Daha detaylı bilgi için ürün PDF ini tıklayınız.

Optospan 120

Fiber Optik hatlar üzerinden aynı anda 4xE1 ve 2xV35 data çalıştırmak üzere kullanılan bir üründür.yani Single Mode fiber kabloyu E1 ve V.35 e aynı anda dönüştürmektedir.Yaklaşık 60 km mesafede çalışır.istenildiği taktirde 8xE1  modeli de mevcuttur.Daha detaylı bilgi için ürün PDF ini tıklayınız.